12.11.2007 tarihinde Antalya`da Gıda Mühendisi Ayça Arda tarafından kurulmuştur. Çeşitli sektörlerde Gıda mühendisi, Üretim Müdürü ve Kalite Müdürü olarak çalıştıktan sonra genç kadın girişimci olmaya karar vererek danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır.
Başlangıçta tüm Kalite Yönetim Sistemlerinin Baş Denetçisi olarak hem Gıda Güvenliği ile ilgili hem de diğer konularda çalışmalar yapmaya başlayan şirketimiz aynı zamanda izin ve ruhsat işlemleri ve marka, patent faydalı model tescil işlemlerinin de danışmanlığını yaparak sektördeki yerini almıştır.
Daha sonraki yıllarda artan müşteri portföylerinin ihtiyaçları doğrultusunda devlet hibeleri ve teşvikleri konusunda proje çalışmaları yapmaya başlamış bulunmaktayız.
Şu anda tüm sektörler için Devlet hibeleri , Yatırım Teşvik Belgeleri , Kalite Yönetim Sistemleri Danışmanlık Hizmetleri, Gıda Güvenliği , Hijyen Denetimleri , Marka Tescil, Patent, Faydalı Model Danışmanlık Hizmeti , Gizli Müşteri Hizmeti, Fizibilite Raporu hazırlanması , İş Güvenliği Risk Analizi ve durum değerlendirmesi ( A Sınıfı Uzman kadrosuyla) hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca Tüm Kalite Yönetim Sistemlerinin Temel Eğitimleri, Gıda Güvenliği Eğitimleri, İş Güvenliği Eğitimleri tarafımızdan verilmektedir.

BİRLİKTE ÇÖZELİM, BİRLİKTE BÜYÜYELİM KALİTEMİZİ BELGELENDİRELİM.